Konsolidace půjček

21.06.2015 12:32

Zjistili jste, že každý měsíc posíláte několik různých splátek týkajících se nevýhodných půjček, a chcete tuto nevýhodnou transakci zjednodušit a mít pouze jednu půjčku s jednou jasnou splátkou? Tak potom je tu pro Vás jasná volba, a tou je Konsolidace půjček.

Konsolidace půjček umožňuje sloučení různých půjček od různých věřitelů v jednu, výhodnější půjčku, u které její výše bývá daleko nižší, než jakou jste doposud posílali, čímž se docílí ušetření několika set někdy i tisíc korun měsíčně.

O konsolidaci půjček může zažádat kdokoliv, kdo má 2 a více různých půjček, je občanem České republiky a je plnoletý. U bankovních společností je třeba zdůraznit ještě podmínka dluhové bezúhonnosti, nulového záznamu v Registru dlužníků a také dostatečná výše příjmu.

Pokud však  tyto pravidla nesplňujete, netřeba zoufat, máte stále možnost o Konsolidaci půjček zažádat jinde, a to u některých z nebankovních společností, kde Vám jistě vyjdou daleko vstříc.

Nebankovní společnosti bývají ke svým klientům daleko shovívavější, nelpí tolik na požadovaných dokumentech, a své produkty nabízejí i takovým lidem, kteří jsou například nezaměstnaní, mají záznam z minulosti v registru nebo i dokonce takovým lidem, kteří nemají dostatečný příjem na prokázání pravidelného a bezproblémového splácení půjčky. Všem těm jsou schopni nebankovní instituce vypůjčit, a to za podmínek zcela odlišných od těch bankovních. 

Samozřejmě právě díky rizikovosti dochází k tomu, že úrok bývá o něco vyšší než nabízejí banky, a někdy se můžete setkat i s mírným poplatkem za vyřízení půjčky. Ne vždy ale tyto podmínky jsou stejné, a ne vždy se platí za vyřízení úvěru poplatek, proto je dobré si předem důkladně projít všechny nabídky a vše pečlivě zvážit.

Zpět

 

  

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode