Nebankovní půjčky ihned

17.05.2015 17:01

Půjčky od nebankovních institucí jsou v posledních letech neustále více a více vyhledávanými produkty, které využívá velmi mnoho spotřebitelů, kteří se dostali do nelehkých finančních potíží a problémů se splácením svých půjček od bankovních ústavů..

Narozdíl od bankovních úvěrů jsou nebankovní půjčky ihned o dost  přístupnější, takže je možno uspokojit  poměrně vysoké procento potenciálních klientů, ke kterým banky nebyly vstřícné a jejich žádost zamítly.

V případě žádosti o bankovní půjčku bývá většinou pravidlem, že musíte čekat na vyřízení poměrně dlouhou dobu, což může vést k dalším problémům a komplikacím. Jestliže jste v situaci, kdy si musíte vypůjčit ihned několik tisíc korun, a nemůžete si dovolit čekat do té doby, než bankovní ústav úvěr vyřídí a schválí, pravděpodobně Vás napadne možnost jít zažádat o nebankovní půjčky ihned.

Velkou výhodou nebankovní půjčky ihned je skutečnost, že požadované finance můžete obdržet téměř hned po podpisu smlouvy. To je vítaná skutečnost především pro takové klienty, kteří se dostali do nepříjemné finanční situace, kterou potřebují vyřešit co nejrychleji, a nemají moc času nazbyt.

Nebankovní půjčka ihned má ve svém portfoliu nabídek poměrně mnoho nebankovních společností, a  zažádat o ně je možné nejen na pobočce, ale také například přes Váš mobilní telefon či elektronicky za pomocí internetu.

Zmiňovaná poslední možnost je v současné době nejčastěji volená varianta, a stále více klientů o tuto půjčku žádá z pohodlí svého domova. V momentě, kdy pracovník Vaši žádost obdrží, dochází ke schvalování, a následně se s Vámi domluví na osobní schůzce.

Taková schůzka se může konat klidně u Vás doma, nebo někde v kavárně. K vyřízení je zapotřebí si s sebou vzít pouze 2 doklady totožnosti a kartičku s číslem bankovního konta.

 Další nutnou podmínkou pro získání nebankovní půjčky ihned  je mít trvalé bydliště v České republice a samozřejmě dosažení plnoletosti, tedy věku 18ti let.

Nevýhodou této půjčky jsou naopak relativně vysoké poplatky za vyřízení či roční procentuální sazba úroků, čímž si nebankovní společnosti kompenzují bezproblémový průběh sjednání úvěru a jeho rizikovější stránku. Mnohdy ale tato skutečnost klientům vůbec nevadí, a i přes tento handicap o půjčku mají zájem.

Zpět

 

  

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode