Půjčka bez doložení příjmu

17.03.2015 21:04

Dnešní doba si žádá určitá rizika, mezi které patří i takové, kdy se někteří z Vás mohou dostat do situace, že přijdou o zaměstnání. Najednou se velice rychle ocitnete v nepříjemné situaci, kdy jste nejen bez peněz, ale valí se na Vás různé složenky, které na sebe nenechají dlouho čekat..

Pokud jste ale bez příjmu a jiných plusových zdrojů, banky i řady nebankovních sektorů Vám prostě a jednoduše půjčku neposkytnou. Půjčka bez doložení příjmu  je proto pro Vás snadným prostředkem, který Vám vypomůže jednoduše překonat náročné období, než si najdete novou práci, nový příjem,  a záhy budete mít možnost zaplatit vše, co neshledá odkladu.

V širokém spektru různých nebankovních půjček se můžeme snadno setkat s řadou poskytovatelů, kteří nevyžadují a nekladou důraz právě na doložení příjmu. Na druhou stranu je ale zapotřebí počítat s vyšší úrokovou mírou, popřípadě s nějakým poplatkem za sjednání a schválení půjčky.

Výjimku ale tvoří takzvaná Americká hypotéka, která se svými prvky řadí k nejvýhodnějším úvěrům vůbec. Nejenom, že má velmi nízkou úrokovou sazbu, ale je zde i možnost, že si úvěr sjednáte na velmi dlouhou dobu, což bývá i 20-30 let, a tím vlastně snížíte výši měsíční splátky až na možné minimum.

Nevýhoda je naopak taková, že je schvalována pouze takovým klientům, kteří jsou majiteli nějaké nemovitosti, mezi které se ale řadí i chata, a i dokonce automobil.V překladu to znamená, že na nemovitost je u Katastrálního úřadu vydáno zástavní právo a Vy se zavazujete poskytovateli úvěr dle sjednaných podmínek včasně a řádně splácet, jinak v opačném případě se může stát, že o onu nemovitost nakonec i přijdete.

Stát se majitelem půjčky bez doložení příjmu nebývá složité, neboť administrativa s tím spojená není nějak více zatížená a podmínky pro její získání nejsou tak striktní.

Jedinou nevýhodou je zde vyšší úroková míra, neboť nezaměstnaní občané bez příjmu  představují značné riziko pro druhou stranu, tedy pro poskytovatele, protože jejich schopnost splácet je značně omezena a odvíjí se hlavně od toho, kdy a jak rychle budou schopni si nové zaměstnání najít.

 

Zpět

 

  

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode